Bizimle çalışmanız için 6 Neden

Profesyonel Ekip

Genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile kalite, üretim ve satış alanlarında %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma politikamızı elde ettiğimiz tecrübe ve birikim ile her geçen gün daha da arttırmaktayız. Çalışma arkadaşlarımıza verdiğimiz önemle onlara sürekli eğitim ve öğrenme amaçlı bir çalışma ortamı sunmaktayız. Beraber yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Birinci Sınıf Materyal

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle sağlam, kaliteli, standartlara uygun, yenilikçi ve özgün ürünleri üretebilmek için kullandığımız hammadde ve yardımcı malzemelerin, üretim ve üretim sonrasında mamulün analiz ve testlerini ilgili kalite yönetim sistemi gereğince yapmaktayız.

Yüksek Kapasite Ekipman

Üretim sürecimizde iş verimliliğini ve kaliteyi arttırmak adına yüksek kapasiteli ekipman kullanımına özen göstermekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışı gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, tüm süreçlerimizde kullanmak adına yatırımlarımıza bu yönde yön veriyoruz.

Uzman Çözüm

Müşterilerimizin ambalaj ve kauçuğa dair ihtiyaç ve problemlerine, uzman kadromuz ile yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

100% Gıda & Çevre Uyumluluğu

Çevreyi korumak ve sürdürebilirliği sağlamak adına çevre mevzuatlarına uyarak gelecek nesillere daha yaşanabilir temiz bir çevre bırakmak için kullandığımız ürünlerin hepsini %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretmekteyiz. Ayrıca ürünlerimizin gıda temasına uygun olması için Avrupa Birliğince belirlenen testlerden geçmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Çözüm odaklı yaklaşımımızdaki hedefimiz üretimde sıfır hata ilkesi ile çalışmak, bu sayede üretim sonrası müşteri geri dönüşlerini en aza indirmektir. Şikayet, öneri ve taleplerinizi her zaman iletişim kısmında bulunan telefon ve mail adreslerimizden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Haber bültenimize abone ol

Doğrudan gelen kutunuza gönderilen en son haberleri, güncellemeleri, promosyonları ve özel teklifleri almak için kaydolun.
Kapat
Haber bültenimize abone ol