Hakkımızda

Boliş Ambalaj & Kauçuk

Müşterilerinin endüstriyel paketleme, ambalaj malzeme ve kauçuk conta ihtiyaçlarını karşılamak adına 2016 yılında Bolu’da hizmet vermeye başlamıştır. Bugün 1500 m2 kapalı alan, 5000 m2 toplam alana sahip fabrikasıyla yılda 300 ton oluklu mukavva ve 25 ton kauçuk hammadde işleme kapasitesine sahiptir.

Baskılı – baskısız ambalaj ürünleri, endüstriyel ve gündelik kullanıma dair ambalajlama ihtiyaçlarına yönelik birçok özelliği barındıran ürün gruplarına ek olarak çeşitli sektörlere teknik kauçuk parçalar ve müşteriye özel çözümler ile sektördeki yerini almıştır. Her geçen gün elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile hep daha iyiye giden yolculuğumuzda insan ve doğa odaklı hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Kalite, verimlilik ve müşteri odaklılık ilkeleri ile yola çıkan Boliş, bugün üretim anlayışı, kurumsallaşmaya ve markalaşmaya verdiği önem ile sektörde bir dünya markası olma yolunda hızla yol almaktadır.

Daha fazla bilgi için kurumsal broşürümüzü indirin

Haber bültenimize abone ol

Doğrudan gelen kutunuza gönderilen en son haberleri, güncellemeleri, promosyonları ve özel teklifleri almak için kaydolun.
Kapat
Haber bültenimize abone ol