Kauçuk

Sızdırmazlık Contaları

Hareketli veya hareketsiz endüstriyel ekipmanlar arasında her türlü maddenin sızmasını önlemek amacıyla farklı geometrideki sızdırmazlık contaları kullanılır. Kullanım yerine ve çalışma koşullarına göre en uygun kauçuk hammadde seçilir ve ürün tasarımı yapılarak üretimi gerçekleştirilir.

Titreşim Takozları

Vibrasyon veya titreşim sönümleyici olarak da bilinen titreşim takozları, hareketli halde çalışan makine veya ekipmanların enerjilerini absorbe ederek titreşimlerinin azalmasına yardımcı olurlar. Kullanım yeri ve amacına göre tasarımları yapılarak bağlantı parçalı (vida, pul, vb.) veya sadece kauçuk şeklinde üretimleri yapılır.

Muhtelif Teknik Kauçuk Contalar

Başta otomotiv, beyaz eşya ve gıda sektörleri olmak üzere farklı birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla müşteri isteklerine uygun hammadde ve tasarımda contalar üretmekteyiz. Ayrıca tasarım aşamasında müşterilerimize her türlü teknik desteği sağlayarak doğru ürünün doğru hammadde ile üretilmesini sağlamaktayız.

Kalıp İmalatı

Conta üretimi için gerekli olan kalıpların tasarımını kendi bünyemizde yaparak imalatını gerçekleştirmekteyiz. Sahip olduğumuz tasarım ve üretim tecrübesi sayesinde müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri doğru zamanda ve uygun maliyette sunmaktayız.

HAMMADDE ÇEŞİTLERİ

Daha fazla bilgi için ürün broşürümüzü indirin

Haber bültenimize abone ol

Doğrudan gelen kutunuza gönderilen en son haberleri, güncellemeleri, promosyonları ve özel teklifleri almak için kaydolun.
Kapat
Haber bültenimize abone ol